Проектна потужність закладу

Повна назва закладу:  Великоомелянський ліцей Великоомелянської сільської ради  Рівненського району Рівненської області

Проектна потужність закладу складає 216 дітей
Усього навчається у 2023-2024 н.р. (станом на 10.10.2023)– 374 учні (20  класів)
Мова освітнього процесу – українська
Юридична адреса: Україна,
 Рівненська область, Рівненський район, с. Велика Омеляна, вул.. Шевченка, 74, поштовий індекс 35360, 

Електронна адреса:  nvkomel@gmail.com

Адреса веб-сайту: омеляна.інтер.net     http://xn--80ajschc6j.xn--e1apkg2h.net/

Територія обслуговування: у закладі навчаються діти, що зареєстровані і проживають на території сіл В . Омеляна та Вересневе від 6 до 18 років

Забезпечення необхідних ресурсів для організації освітнього процесу

1. Забезпечення необхідними ресурсами освітнього процесу та підтримки здобувачів загальної середньої освіти у закладі відповідає основним                                санітарно-технічним вимогам.

2. У ліцеї є адміністративні кабінети, навчальні кабінети, кімнати, комп’ютерний клас, центр інформаційних технологій, укриття,  харчоблок,  медкабінет, виховні центри. Будинки та споруди відповідають паспортним і санітарнор-гігієнічним нормам. Усі приміщення використовуються упродовж навчальногго року з повним навантаженням, утримуються в належному стані.

3. Навчальні кабінети – це окремі приміщення, які відповідають своїм призначенням санітарно-гігієнічним нормам, обладнані в сучасному стилі. Кількість навчальних приміщень забезпечує навчання учнів в одну зміну.

4. Матеріально-технічна база повністю пристосована для освітнього процесу.

5. У школі створено умови для доступу до  Інтернету.

6. Освітній процес забезпечено навчальною, методичною та науковою літературою на паперових та електронних носіях завдяки фондам бібліотеки, веб – ресурсам.

7. Адміністрацією закладу організовано комплекс заходів з адаптації учнів 1, 5, 10-х класів, організовується  моніторинг її результативності.

8. Практичний психолог, соціальний педагог, класні керівники, педагог-організатор допомагають здобувачам освіти у реалізації заходів із соціальної адаптації.

9. Органи учнівського самоврядування  вносять пропозиції щодо вдосконалення заходів та беруть участь у громадській діяльності закладу.